PRZEDSZKOLE

Przedszkole Gumisiowy Raj mieści się w budynku od postaw zaprojektowanym i przeznaczonym na cele wychowania przedszkolnego. Obiekt znaduje się 250m od stacji WKD Reguły, co umożliwia dogodny dojazd komunikacją miejską jak również samochodem.
  • Budynek przedszkolny o powierzchni (490 m2), zaprojektowany zgodnie z wymogami BHP, p.poż oraz sanepidu.

  • Sale o powierzchni 60m2 od podstaw projektowane dla potrzeb edukacji przedszkolnej. Każda wyposażona jest w łazienkę, która posiada specjalistyczne wyposażenie sanitarne dostosowane do wzrostu i wieku dzieci. Sale o wysokości 3-3,5m spełniające obowiązujące wymogi p.poż

  • W obiekcie zainstalowany jest nowoczesny system przeciwpożarowy oraz wentylacja której zadaniem jest automatyczna cyrkulacja powietrza.

  • Instalacja elektryczna, która gwarantuje najwyższej klasy bezpieczeństo dla dzieci przebywających w przedszkolu. Sieć zawiera m.in. gniazdka z zabezpieczeniem, które uniemożliwia wsadzenie obcych przedmiotów a zarazem porażenie prądem. Zainstalowano także nowoczesne przyciski awaryjnego odcinania prądu oraz klapy oddymiające wraz z czujkami p.poż.

  • Budynek przedszkolny jest pod stałym nadzorem monitoringu wysokiej jakości.

  • Ogród o powierzchni (700m2) okala bogata roślinność. Plac zabaw wyposażony jest w atestowane zabawki. Zawiera między innymi trampolinę, zjeżdżalnie, huśtawki, dużą piaskownicę oraz w sezonie letnim basen.

  • Wejście na teren obiektu chronione jest za pomocą systemu kontroli dostępu, który umożliwia wstęp wyłącznie osobom posiadającym indywidualne karty RFID.

  • Przed budynkiem znajdują się dwa parkingi przylegające do obiektu.

ADRES

PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK

GUMISIOWYRAJ

UL. KRÓLEWSKA 2

REGUŁY - 05-816

OD 7.00 DO 18.00

DLACZEGO MY ?

- Podchodzimy do dzieci indywidualnie

- Zapewniamy wysoko wykwalifikowanych, kreatywnych nauczycieli

- Gwarantujemy stały nadzór logopedy i psychologa

- Kładziemy nacisk na edukację przyrodniczą i ekologiczną

ZAPISY

ZAPRASZAMY DZIECI
OD 1 DO 6 LAT.