ORGANIZACJA

  GODZINY PRACY PRZEDSZKOLA

  Przedszkole otwarte jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00 – 18.00. Pracujemy przez cały rok, również w wakacje, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych i przerwy świątecznej pod koniec roku kalendarzowego.

  LICZEBNOŚĆ GRUP

  W trosce o zapewnienie indywidualnego podejścia wychowawców do każdego dziecka i odpowiedniej jakości opieki, w grupie przebywa do 18 dzieci. Każda grupa prowadzona jest przez nauczyciela wychowawcę i asystenta, co oznacza, że z dziećmi przebywają przez cały dzień dwie osoby dorosłe.

  POSIŁKI

  Posiłki przygotowuje firma cateringowa. Menu jest zbilansowane. Spełnia zalecenia oraz wytyczne Państwowego Instytutu Żywności i Żywienia  oraz Instytutu Matki i Dziecka. Dla dzieci z alergią pokarmową firma przygotowuje posiłki według pisemnych zaleceń lekarza. Oferujemy 4 posiłki dziennie: śniadanie, II śniadanie,obiad i podwieczorek.

  ODPOCZYNEK

  Mając na uwadze indywidualne potrzeby i wiek dzieci, zapewniamy warunki do snu i relaksu przy muzyce, opowiadaniach i czytanych bajkach. Nie  ma tradycyjnego „leżakowania”.

ADRES

PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK

GUMISIOWYRAJ

UL. KRÓLEWSKA 2

REGUŁY - 05-816

OD 7.00 DO 18.00

DLACZEGO MY ?

- Podchodzimy do dzieci indywidualnie

- Zapewniamy wysoko wykwalifikowanych, kreatywnych nauczycieli

- Gwarantujemy stały nadzór logopedy i psychologa

- Kładziemy nacisk na edukację przyrodniczą i ekologiczną

ZAPISY

ZAPRASZAMY DZIECI
OD 1 DO 6 LAT.